Godziny dla rodziny 4×4

Godziny dla rodziny 4×4
„Godziny dla rodziny 4×4” to cykl rodzinnych wyjazdów turystycznych, mający na celu poznawanie piękna polskich krajobrazów, ciekawych punktów przyrodniczych, pomników i wielu innych nietuzinkowych miejsc, do których będziemy docierać terenówkami w pełni wykorzystując ich możliwości.
Zaczynamy trasą od Mazowsza, ale to dopiero początek naszych wspólnych wyjazdów. Z pewnością w najbliższej przyszłości zaprosimy Was do odwiedzenia innych regionów Polski.
Poszczególne trasy będziemy powtarzać o każdej porze roku, tak abyście mogli zobaczyć piękno polskich krajobrazów w różnych odsłonach. Już teraz możemy poinformować, że każda terenówka, która będzie chciała przejechać tę samą trasę, ale w innej porze roku, otrzyma sowity rabat (i nie mam na myśli stolicy Maroka)
Nasz cykl „Godziny dla rodziny 4×4” zaczynamy trasą po mazowieckich bezdrożach. Już w sobotę 28 marca 2015 r. o godzinie 9:00 zapraszam do wspólnego zwiedzania Twierdzy Modlin (dokładne koordynaty miejsca spotkania będą podane wkrótce) – wyjątkowego na skalę europejską miejsca militarnego, które przez prawie sto lat nosiło nazwę Nowogieorgiewsk, z historią sięgającą czasów napoleońskich i XIX wieku. O wiele więcej z historii tego miejsca dowiecie się podczas naszego spotkania.
W czasie pierwszej trasy w ramach cyklu „Godziny dla rodziny 4×4” podziwiać będziemy także startujące samoloty z pobliskiego lotniska Modlin, przejeżdżając tuż obok pasa startowego. Będziemy szukać tajemniczych kolorowych drzew i zagadek z nimi związanymi. Eksplorując fortyfikacje zewnętrznego pierścienia Twierdzy Modlina, będziemy musieli znaleźć ukryty tam skarb. Na zakończenie wyprawy, w okolicach Nasielska, zasiądziemy do ogniska, wspólnie upieczemy kiełbaski i rozgrzejemy się zupą, wymieniając się przy tym wrażeniami z całodziennego wyjazdu.
Trasę będziemy jechać według roadbooka, w którym będą zawarte zagadki, fotopunkty do znalezienia na trasie, a także zadania związane z geocachingiem. Trasa będzie mieć około 140 km długości i będzie przejezdna dla każdego auta posiadającego napęd 4×4.
Cena wpisowego : 200 PLN od samochodu (kierowca i pilot). Zgłoszenia i wpłaty do 10 marca 2015 otrzymują 10% upust od wpisowego – czyli 180 PLN
Dodatkowa osoba w aucie powyżej 12 lat: 50 PLN
Dzieci do 12 roku życia bezpłatnie
W cenie:
– pamiątkowa naklejka
– roadbook z adnotacjami o ciekawych miejscach na trasie, pełen zagadek dla uczestników
– niespodzianki dla młodych uczestników
– wieczorny poczęstunek ( kiełbaska, zupa, napoje)
– nagrody od sponsorów
Zgłoszenia proszę kierować na e-mail biuro@campfan.pl
W zgłoszeniu proszę o zawarcie następujących danych:
– Imię i nazwisko kierowcy
– Imię i nazwisko pilota
– liczba osób dodatkowych i ich wiek
– Marka i model auta
– Numer kontaktowy
Zwrotnie otrzymacie potwierdzenie wpisania na listę startową wraz z informacjami szczegółowymi dotyczącymi płatności.
Liczba miejsc ograniczona. Na zgłoszenia czekamy do 20 marca 2015 r.
Zapraszam  

Dodaj komentarz