East Poland Trip 2014 by Szekla4x4.pl


Podczas tego wyjazdu, poza atrakcjami typowo off-roadowymi (błoto, brody przez rzeki, przejazdy przez podmokłe tereny, itp.), chcielibyśmy bliżej przedstawić kulturę, historię i folklor terenów po których, będziemy się przemieszczać.
Proponowany termin wyprawy to 3 – 9 sierpnia 2014 roku. Spotykamy się w niedziele 3 sierpnia w Bieszczadach, a kończymy we Włodawie 8 sierpnia wieczorem.


Spotykamy się na campingu w miejscowości Wetlina w samym centrum Wysokich Bieszczad
Spotykamy się w malowniczym rejonie Bieszczad w samym centrum Bieszczad wysokich, na campingu w miejscowości Wetlina. Tutaj rozpoczniemy naszą przygodę, poznamy się i zaznajomimy z przygotowanym programem, a podczas wieczornej biesiady przy ognisku zapoznamy się z innymi uczestnikami wyprawy.

Dzień 1
Trasa: Wetlina – Sanok – Dynów

Pierwszego dnia naszej wyprawy oswoimy się z przepięknymi terenami Podkarpacia. Przygotowana trasa, będzie na wskroś terenowa i w pełni powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających offroaderów. Co roku na pogórzu Dynoskim odbywa się jedna z edycji Off-roadowego Pucharu Polski, co gwarantuje b.dużą dawke doznań terenowych. Na zakończenie dnia, dotrzemy na camping w okolicy Dynowa

Dzień 2
Trasa: Dynów – Łańcut – Lubaczów

Tego dnia, będziemy kontynuować naszą podróż po przepięknych rejonach województwa Podkarpackiego. Przepiękne widoki, atrakcje terenowe oraz bogata historia regionu, usatysfakcjonują każdego podróżnika, a nam pozwolą urozmaicić przygodę ciekawymi zadaniami do wykonania. W drugim dniu jazdy, zaplanowaliśmy nocleg w sąsiedztwie gospodarstwa agroturystycznego oraz w niedalekiej odległości od stawów rybnych, gdzie będzie można samodzielnie złowić rybkę na wieczorną kolację. Zwiedzimy również fabrykę gdzie ręcznie są wykonywane motocykle.

Dzień 3
Trasa: Lubaczów – Szczebrzeszyn

W tym dniu opuścimy województwo podkarpackie i rozpoczniemy eksplorację malowniczych terenów Roztocza na wyżynie Lubelskiej. Malownicze roztoczańskie tereny, zapomniane cerkiewki, tajemnicze miejsca, czy też unikalne na skalę światową wodospady "Szumy" będą miejscami do których dotrzemy, pokonując drogi, przejezdne tylko dla samochodów z napędem na cztery koła.


Dzień 4
Trasa: Szczebrzeszyn – Zamość
W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie – poszukamy go po okolicznych bezdrożach. Dotrzemy do zabytkowego Zamościa i pozwiedzamy miasto. Gdzie w okolicy rozbijemy nasz obóz na noc.

Dzień 5
Trasa: Zamość – Chełm – Włodawa
Po wieczornym spacerze po zabytkowych murach obronnych Zamościa, udamy się w dalszą podróż po województwie lubelskim. Zbliżymy się do granicy z Białorusią, a podróżowanie po nadburzańskich łąkach, będzie wymagało nie lada wysiłku,


Cena wpisowego za cały czas wynosi 600 pln od samochodu
W ramach opłaty za samochód, uczestnicy otrzymują:
– uczestnictwo w przygotowanej i prowadzonej wyprawie
– szkolenie z jazdy w terenie
– pomoc techniczną podczas trwania wyprawy
– pamiątkowe gadżety – koszulki i naklejki

Wpisowe, nie obejmuje:
– wyżywienia podczas wyprawy
– paliwa
– wejściówek do obiektów płatnych
– opłat za noclegi
Minimalna liczba aut aby impreza mogła się odbyć to 5 aut.mapa

Dodaj komentarz